FABRİKAMIZ

FABRİKAMIZ

Fabrikamız havaalanı yolu üzerinde devasa bir araziye kurulu, teknolojin en iyi makine ve ekipmanları ile donatılmış bir yerleşkede bulunmaktadır. Siparişleriniz müşteri hizmetlerimize düşer düşmez adresinize en yakın olan servis aracımıza sistem tarafından otomatik olarak yönlendirilir. Ekiplerimiz kısa sürede adresinize ulaşarak yıkanacak olan halıları fiş karşılığında sizden teslim alır.

Halılarınız servis aracımız ile yıkama fabrikanıza getirilir. Yıkama öncesinde her halınız süpürülür. Ardından özel ilaçlar ve deterjanlarla yıkama işlemi profesyonel makinelerde başlar. Yıkama halınız tertemiz olana kadar 40 fırçalı makinede devam eder. Yıkanan halılar kurutma makinemize aktarılarak kurumaya bırakılır. Kuruyan halılarınız test için ilgili departmana gönderilerek kontrolleri gerçekleştirilir. En son fırçalama makinemizde halılarınız güzelce fırçalanır.

Daha sonra ambalajlama ekibimiz halınızı güzelce ambalajlayarak ve parfümleyerek teslimata hazır hale getirir. Teslimata hazır olan halılarınız servis araçlarına yüklenerek adresinize doğru yola çıkar.

WhatsApp chat